20 spreker(s) gevonden
Oud-Tweede Kamerlid Arend Jan geeft als spreker lezingen over o.a. de Eurocrises, onze samenleving en het politieke klimaat.
Boris van der Ham is ondernemer, schrijver en voormalig politicus.
Historicus en onderzoeker bij het Instituut voor Militaire Geschiedenis. Spreker over onderwerpen als vredesoperaties en defensie.
Voormalig GroenLinks-Kamerlid, spreker, auteur en columnist.
Parlementair verslaggever voor RTL Nieuws. Frits Wester is te boeken als spreker, maar ook als discussieleider.
Eén van de meest bekende kopstukken van de VVD geeft u tijdens een lezing een kijkje achter de schermen van de Haagse politiek.
De verrassende en onverwachte kanten van leidinggeven en samenwerken zijn de onderwerpen waar deze spreker zich op focust.
Jaïr is bekend geworden van het tv-programma Het Binnenhof van Jaïr en zijn politieke rubriek in de talkshow van Eva Jinek.
Kees is Nederlands bekendste beurscommentator. Iedere dag om 11:50 uur is hij te horen op BNR.
Pagina 1 van 3