Dagvoorzitter Peter van der Vorst - Foto: (c) Nick van Ormondt
Peter van der Vorst
Boek Peter van der Vorst als dagvoorzitter

Peter van der Vorst

Bekend als presentator van verschillende tv programma's

Expertise & kenmerken

Focusgebieden

Talen

Stijl

Rollen

Presentatievorm

Stijl & Karakter

Thema's & Expertises

Peter van der Vorst boeken als dagvoorzitter?

Zoek je een ervaren dagvoorzitter of gespreksleider voor jouw event en wil je Peter van der Vorst boeken? Neem voor direct contact vrijblijvend contact op via het formulier op deze pagina of bel ons sprekersbureau op 0321 - 317 121.

Wij denken graag met je mee over de perfecte invulling van jouw congres of seminar. Voeg Peter van der Vorst toe aan je favorieten om later eenvoudig verschillende dagvoorzitters te vergelijken.

Biografie Peter van der Vorst

Peter van der Vorst, geboren op 28 oktober 1971 te Breda, is bekend als presentator van verschillende RTL programma’s waaronder “Verhuisbericht”, “De10”, “Pulse”, “Bouwval Gezocht” en “Geen cent te makken”. Het programma “Van der Vorst ziet Sterren” blijft een doorslaand succes.

Van der Vorst studeerde Politicologie aan de Universiteit van Amsterdam en Algemene Letteren aan de Rijksuniversiteit van Utrecht. Na zijn opleiding volgde Peter zijn hart en koos voor zijn carrière een andere richting. Zijn loopbaan begon hij bij verschillende omroepen en bladen. Hij schreef o.a. voor de Gay Krant de column “The Young Ones”.

Door zijn creatieve talent als verslaggever en eindredacteur bleef Peter bij de televisie niet onopgemerkt. Hij heeft ruim 20 jaar achter de schermen gewerkt voor Endemol en Eyeworks. Gevolg hiervan was dat Van der Vorst al snel zelf voor de camera stond. Sinds die tijd is Peter niet meer van de beeldbuis weg te denken.

Bij RTL Boulevard heeft Peter samen met Marc van der Linden het genre royaltytelevisie geïntroduceerd. In korte tijd heeft Peter van der Vorst zich ontwikkeld als royaltyexpert en heeft hij verschillende documentaires over het Koningshuis gepresenteerd en geproduceerd.

Dagvoorzitter, presentator en spreker

Peter van der Vorst is inzetbaar als presentator en dagvoorzitter voor bijeenkomsten, evenementen of bedrijfsfeesten. Daarnaast geeft hij lezingen over het Koninklijk huis en verzorgt hij op een vlotte, humoristische en lichtkritische wijze een “spoedcursus royaltywatchen” voor bedrijven.

© 2012 - Het Sprekersburo

Ervaringen van opdrachtgevers

Lees wat opdrachtgevers zeggen over lezingen en presentaties van Peter van der Vorst.

Beoordelingen

Opdrachtgevers beoordelen de lezing van Peter van der Vorst gemiddeld met een 8 uit 10, op basis van 1 beoordelingen.

Zo boek je Peter van der Vorst

Wil je Peter inzetten als dagvoorzitter of moderator voor je event? Bij Het Sprekersburo regelen we dit proces van A tot Z, met focus op een scherpe inhoudelijke invulling.

Geen ingewikkelde procedures, maar een heldere route naar een professionele begeleiding van je programma. Wij bewaken de kwaliteit en de journalistieke scherpte, zodat jij kunt vertrouwen op een vlekkeloos verloop op het podium.

Onze volledige werkwijze

Aanvraag & Beschikbaarheid

Zodra je de aanvraag voor Peter indient, checken we direct haar agenda. Je ontvangt een helder voorstel inclusief tarief en een vrijblijvende optie op de datum van jouw event.

Inhoudelijke Voorbespreking

Na de boeking volgt een uitgebreide briefing. Je stemt de koers, de interviewvragen en de gewenste dynamiek rechtstreeks af met Peter, zodat zij als moderator perfect aansluit bij de doelgroep.

Regie & Evaluatie

Op de dag zelf voert Peter de regie op het podium. Na afloop evalueren we de impact van het event en de interactie met de zaal. Wij ontzorgen je van eerste aanvraag tot de laatste vraag uit het publiek.

Veelgestelde vragen

Heb je vragen over het boeken van Peter? Vind hieronder snel de antwoorden over beschikbaarheid, tarieven en de werkwijze.

Voor boekingen kun je direct contact opnemen met onze adviseurs. Bel 0321-317 121, start een chat via de website of mail naar info@hetsprekersburo.nl.

Ja, na de bevestiging van de boeking faciliteren we een inhoudelijke voorbespreking (telefonisch of online). Hierin stem je de kernboodschap en de doelgroep rechtstreeks af met Peter.

Een indicatie: het tarief ligt op aanvraag. Vraag vrijblijvend een offerte aan voor de exacte kosten.

Peter spreekt over diverse inspirerende thema’s. Neem contact op voor een overzicht van de meest actuele lezingen.

Ja, wij kunnen een kosteloze optie van 14 dagen plaatsen in de agenda van Peter. Dit geeft je de tijd om intern de knoop door te hakken zonder dat de datum wordt vergeven.

Suggesties voor jouw event

Zoek je een alternatief voor Peter met een vergelijkbare achtergrond of expertise? Deze professionals zijn eveneens gespecialiseerd in het leiden van complexe debatten en het modereren van zakelijke events waar inhoud en diepgang centraal staan.

Nog niet de juiste match voor jouw event?

Als onafhankelijk bureau adviseren wij je graag bij het vinden van de perfecte dagvoorzitter of moderator voor jouw doelgroep en budget. Bekijk ons volledige aanbod van professionals of neem direct contact op voor een advies op maat.

Peter van der Vorst direct boeken?

Wij adviseren je graag over de inzet van Peter als ervaren dagvoorzitter voor jouw bijeenkomst.

Volledige Ontzorging

Wij regelen het boekingsproces en de administratie van A tot Z.

Dagvoorzittersgarantie

Bij onvoorziene omstandigheden regelen wij direct een gelijkwaardige vervanger.

Sparren over Peter?

Het kiezen van de juiste dagvoorzitter is essentieel voor het succes van jouw event. Onze adviseurs weten precies hoe Peter met de juiste toon en energie jouw doelgroep bereikt. Neem direct contact op voor een inhoudelijk advies op maat.

Aanvraag details

Velden met * zijn verplicht

Vul onderstaande gegevens in voor een nauwkeurige prijsopgave (niet verplicht):

Waarom Peter boeken bij Het Sprekersburo?

Het inzetten van een professionele dagvoorzitter zoals Peter vraagt om een partner die de inhoudelijke lat hoog legt en de kwaliteit van het programma waarborgt.

Met ruim 15 jaar ervaring in de bemiddeling van journalistiek talent en dagvoorzitters zijn wij uitgegroeid tot een van de meest deskundige bureaus van Nederland. Ons platform biedt toegang tot een zorgvuldig geselecteerd netwerk van professionals die bekend staan om hun analytische vermogen en podiumregie.

Kies je voor Peter van der Vorst via Het Sprekersburo, dan kies je voor volledige ontzorging van de inhoudelijke koers. Wij faciliteren niet alleen de boeking, maar zorgen er ook voor dat Peter vooraf precies weet wat de doelstellingen van jouw event zijn. Wij bewaken de transparantie en de afspraken, van de eerste aanvraag tot de afronding op de dag zelf.

Onze zekerheden

  • Ruim 15 jaar ervaring in bemiddeling van dagvoorzitters
  • Direct inhoudelijk contact met Peter voor de briefing
  • Toegang tot een breed platform van 500+ professionals
  • Binnen 1 werkdag een helder en marktconform voorstel
  • Persoonlijke begeleiding van aanvraag tot evaluatie