Cover van het boek Pimp je afdeling! van Jeroen Busscher
teamontwikkeling gedragsverandering interventies leiderschap het nieuwe werken

Pimp je afdeling! (herziene editie)

Interventietechnieken voor effectieve teams

Hoe stuur je het gedrag van een team met eenvoudige interventies? Herziene editie van Busschers eerste bestseller uit 2007.

Verschenen
5 december 2013
Pagina's
212
Druk
2e druk (herziene editie)
Uitgeverij
Boom
ISBN
9789462200333
Taal
Nederlands

Over dit boek

Het gedrag van een groep beïnvloeden is eenvoudiger dan veel managers denken. Jeroen Busscher beschrijft gerichte interventies die meer initiatief, creativiteit en ondernemerschap in teams brengen. De herziene editie gaat ook in op Het Nieuwe Werken, virtuele en flexibele teams en de leiderschapsstijl die daarbij hoort.

Waarom dit boek relevant is

Met dit boek legde Jeroen Busscher de basis voor zijn werk over gedragsinterventies in organisaties, het onderwerp dat in al zijn lezingen terugkomt.

Voor wie

Leidinggevenden en teamleiders

Over de auteur

Jeroen Busscher

Jeroen Busscher spreekt over leiderschap, organisatiecultuur, verandering en hybride werken. De rode draad: hoe gedrag van mensen en groepen ontstaat en hoe je het beïnvloedt.

Bekijk het profiel

Jeroen Busscher boeken als spreker?

De auteur van dit boek is via SprekersburO te boeken voor een lezing, een workshop of als dagvoorzitter.