Spreker Paul van Liempt - Foto: (c) RTL Z

Paul van Liempt boeken als spreker

Deze journalist is te boeken als spreker, discussieleider en dagvoorzitter. Hij vertelt over sport, politiek en onderwijs.

Informeer naar Paul

Keynote spreker

Paul van Liempt

Hij werkte eerder voor Het Parool, Vrij Nederland, Volkskrant Magazine, het Financieele Dagblad, VPRO-radio en Talkradio. Hij schreef zes non-fictie boeken.
Beschikbaarheid aanvragen

Onderwerpen & Thema's

Klik om andere verwante sprekers te ontdekken.

Categorieën

Talen

Inzetbaarheid

Beschikbaar voor

Biografie van Paul van Liempt

Paul van Liempt, geboren op 14 maart 1962, is journalist en presentator bij RTL-Z en BNR Nieuwsradio. Van Liempt presenteert elke werkdag tussen 09.30 en 12.00 uur het nieuws- en achtergrondprogramma ‘BNR Paul van Liempt’ op BNR Nieuwsradio. Voor dat programma interviewt hij dagelijks CEO’s, toppolitici, bankiers en bestuurders. Tijdens het EK Voetbal in 2008 maakte hij een dagelijks programma vanuit Zwitserland en Oostenrijk, hij was bij de klimaattop in Kopenhagen en in Warschau toen Polen voorzitter werd van de EU.

Geregeld zendt hij uit vanaf beurzen door het hele land en in de zomer van 2012 presenteerde hij een dagelijks programma tijdens de Olympische Spelen in Londen. Hij zat eerder als presentator/anchor achter de microfoon bij de Vara (Punch), de VPRO (De Avonden) en het station TalkRadio aan de Vondelstraat in Amsterdam.

Voor Het Parool en het Financieele Dagblad schrijft hij grote interviews voor de zaterdagkranten, over media, economie, politiek en sport. Hij treedt regelmatig op als dagvoorzitter, discussieleider en interviewer. Net als in zijn radioprogramma, waarvoor hij diverse keren genomineerd werd, is hij op veel fronten inzetbaar.

Hij leidde discussies over vastgoed en pensioenen, zat mediacongressen voor, leidde expertmeetings over duurzaamheid en sessies over voetbal en commercie. Voor Vrij Nederland werkte hij tussen 1999 en 2005 als coördinator van de rubriek Bij ons in Holland, maakte hij reportages (onder meer over de ondergang van de VPRO in die periode en over NRC Handelsblad onder hoofdredacteur Folkert Jensma) en schreef hij actuele en lange personality interviews. In die tijd schreef hij ook voor bladen als Nieuwe Revu, de Varagids, Volkskrant Magazine en Binnenlands Bestuur.
 
Van Liempt werkte kort na zijn afgeronde studies culturele antropologie en journalistiek (eind jaren tachtig afgerond) voor RTL5, waar hij meewerkte aan een vierdelige documentaireserie met verhalen over het Jellinek Centrum in Amsterdam en het Pieter Baan Centrum in Utrecht. Veel later, in 2010, maakte hij voor omroep Llink het programma ‘Paul van Liempt in Sierra Leone’, over leven en werken in Freetown, uitgezonden door Nederland 2.

Hij werkt nu aan zijn zesde boek, over het onderwerp hospitality. Wat is de stand van de gastvrijheid in Nederland, op gebieden als de horeca, de retail en het ziekenhuiswezen? Zijn eerdere boeken gingen over media, sport, economie & management en onderwijs. Zijn best verkochte titel is ‘Een goed stel’, over de Nederlandse voetbalcommentatoren. Van zijn laatste boek ‘Bye bye babyboomers’ is de eerste druk inmiddels uitverkocht.

Van Liempt verzorgde daarnaast talloze gastcolleges aan de Hogeschool Utrecht en de Johan Cruijff University. Hij was jarenlang jurylid van de Marconi Awards en de Nipkovschijf/Zilveren Reiss Microfoon (1995-2004). In 2012 zit hij in de jury van De Luis (beste interview) en De Tegel (beste onderzoeksjournalistiek verhaal). 

Lezingen door Paul van Liempt

Paul van Liempt verzorgt als spreker lezingen over uiteenlopende onderwerpen. Op zoek naar een specifieke lezing? Er is ook een lezing op maat mogelijk.

Onderwerpen waar Paul van Liempt over spreekt

Paul van Liempt inhuren als spreker voor jouw evenement

Ben je geïnteresseerd in het inhuren van spreker Paul van Liempt voor jouw evenement of bijeenkomst? Ontvang gratis en vrijblijvende informatie over Paul van Liempt via Het Sprekersburo.

Voor een vrijblijvende offerte en tarieven ontvangen wij graag wat aanvullende informatie van jou. Vul ons offerteformulier in om contact met ons op te nemen en alle details te bespreken.

Heb je vragen? Vraag hier meer informatie aan!

Wil je meer weten over het boeken van Paul van Liempt of een prijsopgave ontvangen? Vul het onderstaande formulier in en laat ons je vraag weten. Vergeet niet je gegevens correct in te vullen, zodat we je snel en goed kunnen informeren.

Velden met een * zijn verplicht.

Boek

Zo werkt het boeken van Paul van Liempt

Wil je Paul van Liempt boeken voor een lezing, presentatie of evenement? Dat kan snel en eenvoudig via Het Sprekersburo. Ontdek hoe onze persoonlijke aanpak, snelle service en heldere werkwijze jou helpen bij het boeken van de juiste spreker.

Onze werkwijze

1. Contact
Neem contact op met Het Sprekersburo. Doe een aanvraag via het boekingsformulier of bel 0321-317 121.

2. Oriëntatie
Samen bespreken we jouw wensen en de mogelijkheden die Paul van Liempt heeft. Wij sturen vervolgens een offerte en zullen een vrijblijvende optie in de agenda van Paul van Liempt plaatsen.

3. Keuze
Als de datum, tijd, locatie, het globale onderwerp en prijs zijn afgesproken, zullen we een overeenkomst opstellen. Hiervoor sturen wij ons boekingsformulier met de benodigde gegevens voor de overeenkomst.

4. Overeenkomst
Ter bevestiging sturen wij de overeenkomst inclusief technische rider, persfoto en alle benodigde informatie voor de lezing van Paul van Liempt.

5. Briefingsformulier
Ook ontvang je een briefingsformulier met enkele vragen die Paul van Liempt helpen om zich voor te bereiden op jullie voorbespreking.

6. Voorbespreking
Tijdens een telefonische voorbespreking neemt Paul van Liempt de belangrijkste inhoudelijk punten door. Het doel is om een lezing te creeëren waar zowel de opdrachtgever als de deelnemers echt iets aan hebben.

7. Laatste check
In de dagen voorafgaand aan de lezing nemen wij contact met je op om de laatste details af te stemmen.

8. Presentatie
Ruim voor aanvang van de lezing zal Paul van Liempt aanwezig zijn op locatie. Aan het einde van de lezing is er nog ruimte om enkele vragen van het publiek te beantwoorden.

9. Follow-up & evaluatie
Enkele dagen na de lezing zullen we contact met jullie opnemen om de bijdrage van Paul van Liempt te evalueren.

Veelgestelde vragen

Wil je Paul van Liempt boeken als spreker, maar zit je nog met vragen? Hieronder vind je antwoorden op de meestgestelde vragen over beschikbaarheid, tarieven en onze werkwijze. Staat jouw vraag er niet tussen? Neem gerust contact met ons op, wij helpen je graag verder.

Voor boekingen kun je contact opnemen met één van onze medewerkers. Bel 0321 - 317 121 of start een chat via de website.
Mailen mag ook: info@hetsprekersburo.nl.

Na het bevestigen van een boeking plannen we een telefonische (online) voorbespreking in. Tijdens dit gesprek bespreek je met Paul van Liempt het evenement, de doelgroep, de inhoud en specifieke wensen.

Het tarief voor een inspirerende lezing van Paul van Liempt is op aanvraag. De prijs hangt af van factoren zoals duur, voertaal, inhoud en doelgroep.

Paul spreekt over diverse actuele en inspirerende thema’s. Neem gerust contact op voor een overzicht van onderwerpen.

Ja, wij kunnen vrijblijvend een optie van 14 dagen plaatsen. Geef hierbij datum, tijd en locatie aan. Zo reserveren we een plek in de agenda van Paul van Liempt.

Alternatief

Vergelijkbare sprekers boeken?

Ben je op zoek naar sprekers die vergelijkbaar zijn met Paul van Liempt? Bekijk onze zorgvuldig geselecteerde lijst van gerelateerde sprekers uit dezelfde categorie. Ideaal als alternatief of aanvulling op Paul van Liempt. Liever persoonlijk advies? Neem gerust contact met ons op voor een voorstel op maat.

Harold Hamersma

Harold Hamersma

Henkjan Smits

Henkjan Smits

Michael Pilarczyk

Michael Pilarczyk

Charles Groenhuijsen

Charles Groenhuijsen

Correspondent en presentator van NOS-laat. Als spreker vertelt hij over de verschillen tussen Nederland en de VS.

Marco Kroon

Marco Kroon

Op zoek naar andere sprekers?

Bekijk ons volledige overzicht van sprekers uit verschillende categorieën. Ideaal als je nog aan het oriënteren bent of graag meerdere opties wilt vergelijken.

Overzicht alle sprekers

Waarom Het Sprekersburo?

Er komen waarschijnlijk allemaal vragen bij je op, zodra je een spreker wilt boeken voor je volgende evenement. Ontdek de acht redenen waarom je een spreker boekt, bij Het Sprekersburo.

Ruim 20 jaar ervaring

Wij draaien al meer dan 20 jaar mee, met veel plezier en liefde voor ons vak.

Breed aanbod aan sprekers

Wij bieden een divers aanbod van sprekers in verschillende categorieën en over uiteenlopende onderwerpen. Staat de gewenste spreker er niet tussen? Neem dan contact met ons op.

Persoonlijk contact

Tijdens de voorbespreking heb je persoonlijk contact met Paul van Liempt.

Persoonlijke benadering

Bij Het Sprekersburo krijg je een persoonlijke benadering, gecombineerd met uitgebreide ervaring en kennis.

Flexibel, snel en service gericht

Dit is waar wij voor staan!

Offerte binnen 1 werkdag

Wij leveren binnen 1 werkdag een op maat gemaakte offerte met de scherpste prijs.

Eerlijke prijzen

Onze offerte is gratis en geheel vrijblijvend, en wij hanteren marktconforme prijzen.

Inspirerende sprekers

Dankzij onze jarenlange ervaring kunnen wij als adviserende partner optreden.