Sprekers over Kunst & cultuur
Twijfel je welke spreker over Kunst & cultuur het beste past bij jouw organisatie?
Vraag vrijblijvend advies aan. Je krijgt snel een reactie met een passende suggestie voor jouw organisatie.
Overzicht
Kunst & cultuur sprekers
Boris van der Ham
Boris van der Ham is ondernemer, schrijver en voormalig politicus.
Dennis Storm
Lezingen van Dennis Storm gaan over de schoonheid van minimalisme, gezond verstand en over het ontbreken van een collectief doel.
Herman Pleij
Eén van de beste sprekers van Nederland. Hij weet als geen ander zijn publiek enthousiast te maken over cultuur en geschiedenis.
Jan Heemskerk
Hoofdredacteur van de Playboy en een creatieve, motiverende spreker. Hij is ook te boeken als dagvoorzitter of voor een workshop.
Raymond (Kluun) van de Klundert
Kluun is een scherpe, eerlijke en inspirerende spreker die met humor en levenswijsheid spreekt over veerkracht, storytelling, persoonlijke groei en het ouderschap.
Maarten van Rossem
Maarten van Rossem, Nederlands bekendste historicus en Amerika-deskundige, brengt met scherpe analyses en cynische humor complexe onderwerpen op een toegankelijke en boeiende manier.
Nynke de Jong
Nynke is een ervaren journalist, schrijver en podcastmaker. Daarnaast spreekt ze over onderwerpen als sport, motivatie, gezondheid en kunst en cultuur.
Paul Moers
Paul Moers is een veelgevraagd commentator voor televisie en radio. Een humorvolle spreker met veel kennis over marketing.
Redouan Ait Chitt
Hij deelt zijn bijzondere levensverhaal over opgroeien met een beperking en spreekt over vooroordelen, tegenslagen, angst en onzekerheden.
Vincent Icke
Vincent Icke is een van onze sprekers. Hij is wetenschapper en kunstenaar en vertelt beeldend over allerlei onderwerpen.
Willemijn Maas
Als spreker combineert Willemijn haar scherpe analytische vermogen over management en leiderschap met praktisch inzicht.
Een spreker over Kunst & cultuur boeken?
Het vinden van de juiste expert op het gebied van Kunst & cultuur is een cruciale stap voor het succes van je bijeenkomst of evenement.
Met ruim 15 jaar ervaring adviseert Het Sprekersburo dagelijks organisaties bij het maken van de beste match tussen spreker en doelgroep. Wij kennen de professionals die niet alleen over de juiste expertise beschikken, maar dit ook op een inspirerende wijze kunnen overbrengen op hun publiek.
Wanneer je een spreker boekt via ons platform, profiteer je van onze diepgaande marktkennis en volledige ontzorging. Wij faciliteren het gehele proces: van de eerste selectie en beschikbaarheid tot de definitieve briefing. Zo ben je verzekerd van een spreker die perfect aansluit bij de doelstellingen van jouw programma.
Onze zekerheden
- Persoonlijk advies over Kunst & cultuur
- Toegang tot een zorgvuldig geselecteerd netwerk
- Onafhankelijke bemiddeling met focus op kwaliteit
- Binnen 1 werkdag een helder en marktconform voorstel
- Volledige begeleiding van aanvraag tot evaluatie
Direct hulp nodig?
Bel 0321 317 121
Twijfel je welke spreker over Kunst & cultuur het beste past bij jouw organisatie?
Vraag vrijblijvend advies aan. Je krijgt snel een reactie met een passende suggestie.